Střechy na klíč

O nás

Naše firma byla založena v roce 2001 jako tesařství. Vzhledem k požadavkům našich zákazníků na kompletní dodávky střešních plášťů, byla činnost rozšířena o pokrývačství a klempířství. Nabízíme Vám naše služby v oblasti dřevěných krovů, konstrukcí a kompletní dodávky šikmých střech.

.

Pokud se rozhodujete pro realizaci Vaší střechy, připravili jsme pro Vás zákaznický manuál pro šikmé střechy, který Vám pomůže se zorientovat v produktech jednotlivých výrobců, pomůže Vám se rozhodnout při výběru krytiny, klempířských prvků apod. Cílem je, abyste své prostředky investovali maximálně efektivně.

Zákaznický manuál pro šikmé střechy

Postup při jednotlivých zakázkách:

1. Poptávka

Kontaktovat nás můžete pomocí emailu info@strechykucera.cz nebo telefonicky na čísle +420 602 353 454.

2. Cenová nabídka

Na základě zaslané poptávky vám zpracujeme cenovou kalkulaci projektu. Použijeme podklady případného investora či projektové dokumentace ke stavbě. Cenové nabídky vždy zpracováváme jako položkový rozpočet, kde přesně vidíte náklady na jednotlivý materiál a práci. Cenovou nabídku můžete snížit o práce, které jste schopni zajistit svépomocí.

3. Podpis smlouvy

Po odsouhlasení cenové nabídky dochází k podepsání smlouvy o dílo, kde jsou detailně stanoveny veškeré náležitosti vztahující se k investici.

4. Tesařské práce

Stavbu krovu provádíme ručně. Na základě předchozích zkušeností jsme schopni maximálně efektivně využívat materiál k tesařským pracem, který finálně šetří vaše prostředky.

5. Klempířské práce

Veškeré klempířské práce provádí naši kvalifikovaní zaměstnanci. Pracujeme především s těmito materiály: pozink, titanzinek, měď. Dále nabízíme například lakované pozinkové plechy Lindab a Ruukki, lakované hliníkové plechy Prefa, nerezovou klempířskou ocel a další. Tyto materiály jsou v podstatě kopírovány v portfoliu okapových systémů, doplněny pak řešením od různých výrobců střešních krytin (okapy Bramac Stabicor, Isola Topflow atp.).

6. Pokrývačské práce

V současnosti se na trhu nachází několik výrobců různých druhů střešních krytin. Střešní krytiny se rozdělují především dle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. S optimálním výběrem krytiny právě pro vaši střechu vám odborně poradíme. Naše firma se specializuje na pokládku šikmých střech.

7. Montáž doplňků

Montáž střešních oken, montáž nášlapných plošin, fotovoltaických panelů apod.

8. Předání díla

Po dokončení veškerých prací, které byly předem smluvně stanoveny, dochází k předání díla. Sepisuje se protokol o předání. Záruku na prováděné práce poskytujeme v délce 36 měsíců. Záruky na materiál jsou dány od výrobce.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci.

Kontakt

STŘECHY KUČERA
Karoliny Světlé 2555
České Budějovice
370 04

tel. č.: 383 134 838

Kučera Lukáš: +420 777 839 130
- realizace staveb

info@strechykucera.cz

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Aktuální volné pozice:

Klempíř

Požadujeme:
- zkušenost v oboru
- praxe
- zodpovědnost
- časová flexibilita
- ridičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr

Výroba krovů na CNC stroji

Nabízíme výrobu krovů a tesařských konstrukcí na CNC stroji. Naprostá přesnost spojů, možnost různého způsobu čepování, spojů apod. Samozřejmostí je zpracování návrhu tesařské konstrukce ve 3D zobrazení.
.

.